Заправка картриджів

ТОВ “Нетексперт” утворилася в 2009 році з групи майстрів електронників, механіків і заправників картриджів під керівництвом майстра по ремонту з метою надання швидких і якісних послуг по заправці картриджів в Києві і області фізичним особам, держ. організаціям, підприємствам і приватним фірмам за розумною ціною.

Ви часто замислюєтеся над питаннями: де можна заправити картридж, де здійснити заправку лазерного принтера, де заправити картридж лазерного принтера?

Загалом, якщо ви не знаєте де заправити принтер тонером, ТОВ “Нетексперт” обов’язково надасть вам кваліфіковану допомогу. Заправка картриджів з виїздом заправника в офіс або на будинок по Києву! Віддавши картриджі для заправки в ТОВ “Нетексперт” Ви можете бути впевнені що Ваші картриджі пройдуть всю необхідну технологію рециклінгу!

Майстри нашої компанії проходять щомісячну, обов’язкову підготовку удосконалення якості обслуговування прямо у клієнта на місці і на конвеєрі в нашій майстерні!

Для заправки лазерних картриджів ми використовуємо тільки раніше перевірені витратні матеріали, і Ви можете бути впевнені що після заправки або відновлення Ваш картридж буде друкувати також як і раніше яскраво і красиво без будь-яких дефектів тексту та зображення.

У корпусі картриджів немає необхідності робити будь-яких отворів для очищення або засипання! Також при бажанні Ви можете самі принести в наш Сервіс на Куренівці свою техніку в ремонт і картриджі на заправку!

У кожного інженера, майстра є всі необхідні навички і стаж роботи. Всі без винятку майстра, механіки, заправники і електронщики проходять випробувальний термін в майстерні компанії.

Більшість майстрів вже мають не один рік стажу роботи в своїй діяльності! Майстри нашого сервісу зроблять якісний і недорогий ремонт оргтехніки, побутової техніки, електроустаткування, заправку і відновлення картриджів з гарантією на всі види послуг і робіт! Також зробимо збірку, профілактику, модернізацію, установку операційної системи і додаткового програмного забезпечення для Вашого комп’ютера, ноутбука і нетбука.

Кваліфіковані фахівці здійснять ремонт, заправку, модернізацію і профілактику прямо у Вас в офісі або вдома, також Ви можете принести свою техніку або картриджі до нас в нашу майстерню!

Також є доставка в межах міста Київ та Київській області.

Ми – значить вчасно.

Звернувшись в ТОВ “Нетексперт” Ви зможете залишити заявку на виїзд до Вас інженера, механіка, комп’ютерника, програміста або майстра по заправці картриджів в зручний для Вас день і годину!

Гарантія – знак якості! ТОВ “Нетексперт” в обов’язковому порядку надає гарантію на всі надані послуги з ремонт, заправці або обслуговування! Терміни гарантії уточнюйте у секретаря або у Вашого персонального менеджера.

Хороші ціни на заправку картриджів! Скупий платить двічі! Реальні ціни на послуги з ремонту апаратури і заправку картриджів лазерних кольорових! Нам цікаво, щоб Ви обслуговувалися тільки у нас!

Широкий комплекс послуг по заправці принтерів і картриджів!

Працюючи з ТОВ “Нетексперт” у Вас є можливість обслуговувати всю свою оргтехніки, комп’ютери, принтери і багато іншого в одному місці!

Діагностика Безкоштовно! При подальших ремонті за правилами компанії плата за діагностику дати не береться! У разі відмови від ремонту клієнт отримує інформацію про поломку, діагностика коштує від 250грн!

Виберіть свій вид оплати!

1) Готівкові

2) За безготівковим розрахунком з повним комплектом документів

Спосіб і місце ремонту і заправки!

1) Ми відправляємо до Вас кур’єра або машину, проводимо ремонт апаратури або заправку картриджів, повертаємо вашу техніку і картриджі (не менше 5 картриджів);

2) Майстер приїжджає до вас в офіс і проводить заправку або ремонт у вас (якщо є місце де це зробити).

Відремонтуємо і Заправимо Все!